Nasze produkty

Większość zamówień nie wymaga od Państwa pojawienia się w naszym punkcie w Warszawie. Do ich realizacji naszej drukarni internetowej wystarczą informacje o nakładzie czy preferowanym papierze oraz odpowiednio przygotowane pliki z projektem, które bez problemu można przesłać online.
W MaxCopy, dzięki nowoczesnym maszynom poligraficznym i sprawdzonym materiałom eksploatacyjnym możemy przygotować dla Państwa różnego typu materiały reklamowe, jak również zaproszenia, zdjęcia XXL czy obrazy na płótnie. Poza tym mogą Państwo zamówić online pieczątki firmowe, które możemy przygotować w ciągu 1 dnia!

Druk cyfrowy

Wizytówki, ulotki, jak również recepty czy fotokalendarze – wszystkie zamówienia w małych i średnich nakładach realizujemy wykorzystując technologię druku cyfrowego. Zapewnia on doskonałą jakość wydruków przy optymalnych kosztach.

Druk wielkoformatowy

Reklama dużego formatu wymaga zastosowania odpowiednich środków. Nasza drukarnia internetowa oferuje odporny na warunki atmosferyczne, wykonany w technologii solventowej druk wielkoformatowy - banerów, naklejek na witryny sklepowe, jak i systemów wystawienniczych.


Zamawiaj materiały reklamowe i inne wydruki, jak również pieczątki online – bez wychodzenia z domu!